MUSIC FOR PANCAKES interactieve performance door Martin Q Larsson
Music for Pancakes – een muzikale jam waar iedereen aan kan meedoen. Kom, speel en proef het geluid van pannenkoeken.
Een onderdeel van het mini-festival 'Art changes society', georganiseerd in samenwerking tussen Spazio Nour (IT, BE), Arteconomy (BE) en Subtopia (SE)
Een muzikale performance open voor iedereen – muzikanten en niet-muzikanten. Je kunt meedoen voor een minuut of een uur, met of zonder instrument. Alle instructies worden ter plekke gegeven, dus kom gewoon langs, stap in de flow en word deel van dit gezamenlijke muzikale feest! De muziek zal de vorm aannemen van een pannenkoek: we beginnen met het beslag, dan bakken, jam toevoegen en eindigen met slagroom. Samen creëren we klanken die smaken als pannenkoeken – speels, warm en verrukkelijk.
Toegankelijkheid
Deze activiteit vindt buiten plaats, in de voortuin van het kasteel.
Praktisch
Kunstenaar Martin Q Larsson begeleidt de performance op een intuïtieve manier, afgestemd op de dynamiek ter plaatse. Bezoekers zijn vrij om op elk moment binnen te stappen en zelf te bepalen hoe lang zij deelnemen.