Afscheid van campus Park (Bon lait)
Met de aankomende verhuis van campus Park willen we het grote publiek nog een laatste kans geven om het bekende gebouw in de Delportestraat, in de volksmond ook gekend als ‘de Bon lait’, nog één keer te komen bezoeken.
Doorheen de dag kan je deelnemen aan tal van activiteiten:
11u00-14u00: breughelbuffet (enkel op basis van inschrijving). Voor dit buffet werken we samen met lokale handelaars en streekproducten.
14u00-17u00: doorlopend kan je deelnemen aan een rondleiding, workshops, tentoonstelling van werken van Jacques Villeneuve, een optreden van onze Bempt Band, een marktje met handgemaakte producten en de mogelijkheid om oude foto's en video's te bekijken. Je kan je bezoek afronden op ons gezellige terras waar je versgebakken pannenkoeken kan verkrijgen.
Toegankelijkheid
Het gebouw beschikt over een lift en toegankelijke toiletten.
Praktisch
Voor het breughelbuffet dien je je vooraf in te schrijven via Inschrijvingsformulier Breughelbuffet - Stichting M.M. Delacroix - Formulier invullen