Ga verder naar de inhoud

Hommage aan Flor Peeters 1903-1986

Orgelconcert als muzikaal eerbetoon.

Vrij bezoek
Religieus erfgoed
Dit is een activiteit van

Orgelkring Adriaen Willaert, met steun van TERF

Karel Huyghebaert

Flor Peeters was een toonaangevende figuur in de Belgische orgelwereld van de 20ste eeuw. hij was wereldwijd actief als componist en organist, maar was ook een belangrijk muziekpedagoog die leerlingen opleidde uit alle werelddelen.

Vanaf 14u is in de Sint-Michielskerk doorlopend een fotoreportage te zien over het leven en werk van Flor Peeters, ondersteund door muziek van zijn hand.

Om 16u vindt een klein concert met zijn werk plaats. We horen solo-orgelwerk, maar ook het Concerto voor piano en orgel opus 74, uitgevoerd door Thuy Ca Le en Eric Hallein.

Voorafgaand aan dit project rond Flor Peeters is er op zaterdag 9 september ook een miniconcert om 17u in de O.L. Vrouwkerk met muziek van Johann Sebastian Bach.

Praktisch

Duur fotoreportage: 15 min.
Orgelconcert om 16u.

10 september 2023
14:00 - 17:00
Sint-Michielskerk
Sint-Michielsplein 1
8800 Roeselare